————   House of Trust   ————

Plánování efektivní struktury a tvorba podmínek fondu

Jakmile znáte odpověď na základní otázku, čeho chcete s pomocí svěřenského fondu dosáhnout, je čas zaměřit se na podmínky a strukturu fondu, aby dobře splnil svůj účel.

Objednat strukturování fondu

Navrhneme pro vás vhodný typ svěřenského fondu s odpovídajícími parametry a strukturou.

Plánování efektivní struktury a tvorba podmínek je základem úspěšného a kontinuálního fungování každého svěřenského fondu. V této fázi se formují osobní nebo rodinné vize a rozhodnutí, jež budou mít vliv na život a majetek dalších generací.

Jde o náročný proces vyžadující sofistikovaný přístup a odborné znalosti. I to je důvod, proč některé svěřenské fondy nemají skutečně funkční strategii umožňující hladkou správu majetku a zlepšení života budoucích generací.

Strukturu fondu plánujeme pečlivě a detailně

Jsme tady proto, abychom vám pomohli svěřenský fond dobře naplánovat a zajistit, že bude v každé situaci dobře plnit svoji funkci. V praxi jsme si ověřili, že plánování struktury svěřenského fondu by nemělo zahrnovat pouze peníze a majetek, ale také vztahy, individuální rodinné potřeby, priority, rozhodnutí, záměry a životní cíle.

Skutečné hrozby se totiž neskrývají v technickém řešení fondu, ale v běžném životě, v němž se potkávají věřitelé, nespokojení dědicové, marnotratní potomci, soudní spory a rozdílné názory na správu majetku. Zda svěřenský fond obstojí před těmito tlaky, do značné míry ovlivňuje způsob, jakým vznikal.

Jsme technickým garantem právní a daňové stránky navrženého řešení.

Jak vám pomůžeme naplánovat svěřenský fond?

Osvojili jsme si odbornou metodiku plánování svěřenských fondů vycházející ze zahraničních zkušeností. K tomu přidáváme naši letitou praxi ze stovek případů realizovaných v České republice.

Efektivní struktura fondu kombinuje tyto základní prvky:

Součástí plánování efektivní struktury svěřenského fondu je:

Při vytváření struktury a podmínek svěřenského fondu budeme pracovat v 5 krocích a společně najdeme odpovědi na 45 základních otázek.

Jaké nejčastější kritické chyby a situace s našimi klienty řešíme?

Chcete mít jistotu, že váš svěřenský fond bude mít odpovídající parametry a strukturu?

Jsme připraveni vám pomoci.

Kontaktujte nás

Mohlo by Vás zajímat

Proč si nás vybrat?

ZKUŠENOSTI

Naše služby využili už stovky klientů s celkovou hodnotou majetku ve svěřenských fondech přes 5 miliardy korun.

DŮVĚRYHODNOST

Jsme zakládajícím členem Komory svěřenských poradců a správců České republiky a certifikační autoritou pro odborníky působící v trustovém průmyslu.

ODBORNOST

Při tvorbě strategie svěřenského fondu a jeho správě spolupracujeme s bankami i renomovanými společnostmi z celého světa.

————   House of Trust   ————
Book Cover

100 stran
praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter