Svěřenská správa je partnerem celodenní vzdělávací akce Workshop & Networking Private Family Wealth 2023

Jak na správu rodinného majetku nejen v době krize? Jak ochránit váš majetek a které nástroje vám poslouží k naplnění vašich cílů? To na workshopu PFW 2023 představí více než 20 expertů v oborech správy majetku a plánování bohatství. Mezi nimi nebudou chybět ani zástupci Svěřenské správy a jako partneři akce pro vás máme slevu 15 % s užitím promo kódu PFW.

Události posledních let čím dál více dokazují, jaký význam má správa majetku a plánování bohatství pro ochranu vašeho vybudovaného jmění. Formují se nové trendy i nové otázky, jako např. jak ochránit majetek před politickými, ekonomickými i válečnými konflikty? Jak předat majetek další generaci? Jak zanechat odkaz? Sebemenší chyba v řešení těchto otázek může mít významný vliv na budoucnost vašeho rodinného bohatství.

Získejte praktické dovednosti a know-how lektorů a inspirujte se navzájem v rámci kvalitního networkingu.

Cílem celodenní akce je teoretické znalosti převést do praxe formou edukativních interaktivních cirkulačních 40 minutových “mikroworkshopů”, které jsou vedeny předními českými experty a osobnostmi v oblasti správy majetku a plánování bohatství. Workshop & Networking Private Family Wealth se koná již 13. dubna 2023 a volně navazuje na stejnojmennou mezinárodní konferenci Private Family Wealth.

Unikátní koncept poprvé v ČR

Vzdělávejte se v postupech správy rodinného majetku od předních českých odborníků, a to v rámci celodenního workshopu Private Family Wealth.V České republice tak můžete poprvé zažít nový koncept tzv. cirkulačních workshopů spojených s nenahraditelným networkingem. To vám umožňují během jednoho dne absolvovat až 8 dílčích mikroworkshopů na témata zaměřená na správu vašeho majetku v krizi i mimo ni.

V ceně vstupenky máte:

Více informací a registrace zde.

Praktické dovednosti a znalosti v komplexní správě majetku: Na výběr z 10 témat

Během jednoho dne na jednom místě naleznete 10 workshopů na různá témata, která budou vedena předními českými experty v daném oboru. V průběhu akce budete mít možnost navštívit a získat cenné know-how i praktické dovednosti od 8 více než 20 specialistů. Díky konceptu cirkulačních workshopů je umožněno, aby u jednoho tématu bylo ve stejný čas maximálně 10 osob pro efektivní interakci i komunikaci. Každý cyklus je dlouhý 40 minut a je doprovázen nenahraditelným networkingem s lektory i dalšími účastníky.

Jaká témata na vás čekají?

Lektoři PFW - Workshop & Networking 2023

Unikátními tématy vás provede více než 20 předních českých osobností.

Více o lektorech a tématech.

Prvotřídní servis samozřejmostí

Workshop & Networking Private Family Wealth nabízí prvotřídní servis, který je u podobných akcí v zahraničí standardem. Součástí je catering, skvělá káva a nealkoholické nápoje v průběhu celého dne včetně oběda pro každého účastníka. Akce je zakončena unikátním networkingem s večerním občerstvením.

K dispozici je už jen 60 lístků!

S ohledem na unikátní koncept cirkulačních workshopů s důrazem na networking a maximální počet míst obsazených v jednotlivých workshopech v jednu chvíli je k dispozici omezený počet vstupenek. Využijte příležitosti setkat se se zástupci vídeňské privátní banky, získat praktické dovednosti od více než 20 expertů v rámci 10 unikátních témat na jednom místě a navzájem se inspirovat a diskutovat s významnými osobnostmi českého byznysu.

Zaujal vás článek?

Dejte nám svůj mail a my vám budeme podobné články posílat 1x měsíčně.
Získejte přehled, co se ve světě svěřenských fondů děje:

Tento web je chráněn technologií reCAPTCHA. Ochrana soukromí a smluvní podmínky.

Související články

————   House of Trust   ————
Book Cover

100 stran
praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter