————   House of Trust   ————

Bezplatná úvodní konzultace

Hrozby nedokážeme předpovědět. Můžeme je ale předvídat a nastavit svěřenský fond tak, aby ochránily vaši budoucnost, majetek i potomky.

Objednat konzultaci

Rozebereme vaši životní situaci a posoudíme vhodnost založení fondu

Život je plný radostí, vzrušujících obratů, ale i strastí. Různé životní situace přináší i různé otázky. Ptáte se, jak můžete sebe, svou rodinu a majetek ochránit? Jak snížit rizika, jež s sebou nese rozpad manželství, marnotratnost potomků nebo požadavky věřitelů?

Kde začít?

Možná už máte jasnou představu, čeho chcete prostřednictvím svěřenského fondu dosáhnout. Nebo zrovna čelíte životní situaci, pro kterou hledáte řešení a potřebujete ji s našimi odborníky konzultovat. Na začátku doporučujeme využít bezplatnou úvodní konzultaci, při níž rozebereme vaši životní situaci a posoudíme vhodnost založení svěřenského fondu. Jsem připraveni se s vámi sejít.

Úvodní konzultace vám pomůže krok za krokem

Kde úvodní konzultace probíhá?

Sejdeme se v našem zákaznickém centru House of Trust, tedy v diskrétním a příjemném prostředí. Běžně ale cestujeme i za našimi klienty, pokud si to přejí. Při úvodní konzultaci využíváme týmový přístup za účasti minimálně dvou specialistů z naší společnosti. To vám nabídne více úhlů pohledu, rozšíří se okruh konzultovaných témat a zvýší se přínos ze setkání.

S čím vám úvodní konzultace pomůže?

Díky našemu metodickému přístupu vám pomůžeme zorientovat se a krok za krokem vás seznámíme s problematikou svěřenských fondů. Při posuzování, zda je trust vhodným řešením vaší situace, je důležité hluboké pochopení vašich vizí, cílů a celé životní situace. Proto rozboru věnujeme náležitý čas, abychom vás poznali a společně prozkoumali všechny dostupné možnosti.

Úvodní konzultace vám:

Jak úvodní konzultace probíhá?

Budeme se ptát a budeme vám naslouchat. Pouze tak vás poznáme a pochopíme vaše záměry, podle nichž vyhodnotíme, zda je pro vás svěřenský fond vhodným řešením.
Začínáme otázkou: Čeho chcete dosáhnout? Tato otázka je klíčová. A odpověď na ni je výchozím bodem pro následný proces hlubší sebereflexe, kdy vám položíme otázky proč, komu, co, kdy a jak? Součástí této sebereflexe může být velmi osobní až citlivý proces, bez něhož vám ale nedokážeme dát odpovědi, díky nimž můžete přijmout kvalifikované rozhodnutí.

5 otázek na které se vás budeme ptát.

Na úvodní schůzce spolupracujeme

Klademe velký důraz na pochopení vaší životní situace a dbáme na to, abyste odcházeli plně informováni. Není proto nic neobvyklého, že se úvodního setkání také zúčastňují například

1.

zmocněnci zakladatelů

2.

advokáti

3.

obmyšlení

4.

poradci

Chcete-li zjistit, v jakých životních situacích vám můžeme pomoci, podívejte se na typické životní situace, které s klienty řešíme.

Jste připraveni ochránit svou budoucnost?

Domluvte si bezplatnou úvodní konzultaci

Kontaktujte nás

Mohlo by Vás zajímat

Proč si nás vybrat?

ZKUŠENOSTI

Naše služby využili už stovky klientů s celkovou hodnotou majetku ve svěřenských fondech přes 5 miliardy korun.

DŮVĚRYHODNOST

Jsme zakládajícím členem Komory svěřenských poradců a správců České republiky a certifikační autoritou pro odborníky působící v trustovém průmyslu.

ODBORNOST

Při tvorbě strategie svěřenského fondu a jeho správě spolupracujeme s bankami i renomovanými společnostmi z celého světa.

————   House of Trust   ————
Book Cover

100 stran
praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter