————   House of Trust   ————

Příprava právní dokumentace

Jakmile vyberete vhodný typ svěřenského fondu s odpovídajícími parametry a strukturou, přichází čas na právní formulování a zhmotnění zakladatelovy vize do zakládajících dokumentů a souvisejících listin.

Chci právní poradenství

Vytvoříme pro vás statut svěřenského fondu, který myslí na vše.

Stejně jako život je jedinečný i statut fondu. Ten musí zohlednit současnou situaci a zároveň být připravený na všechny možné budoucí scénáře.V dennodenní praxi se bohužel setkáváme se statuty fondů, které mají jen dvě strany nebo formu šablony, jež je kopírována bez ohledu na životní situaci zakladatele. Stojí takto uspořené peníze za významné riziko, kterému vystavujete svůj svěřenský fond, a tím i majetek, který jste celý život budovali? Jsme přesvědčeni, že nikoli.

Statut svěřenského fondu jako autorské dílo

Náš tým právníků se specializací na trustové právo přistupuje ke každému zákazníkovi s čistým listem a výsledný statut fondu má podobu autorského díla, které je ze své podstaty jedinečné. Pouze tak bezezbytku dosáhneme naplnění zakladatelovy vůle.

Při přípravě zakladatelských dokumentů je zapotřebí silný realizační tým zkušených právníků, kteří se orientují v široké problematice správy cizího majetku a občanského práva, mají dlouholeté zkušenosti ze souvisejících profesních oborů, a hlavně profesní úsudek i praxi se svěřenskými fondy, kterou zvyšují každým dalším založeným fondem.

Úspěch dlouholeté existence svěřenského fondu tkví v bravurní právní formulaci, jež tvoří podstatu fondu a obstojí i při případných právních útocích na svěřenský fond.

Pomůžeme vám vytvořit silný a úspěšný fond

Neriskujte, nedělejte kompromisy a využijte naše specialisty na trustové právo pro přípravu právní dokumentace svěřenského fondu. Objednat si můžete i právní konzultaci.

Jaké listiny a dokumenty pro vás připravíme:

Kritické chyby z praxe

Mohlo by se zdát, že se role právní formulace zakladatelských listin může zhostit každý advokát nebo právník. Z praxe víme, že tomu tak není. Často se setkáváme s chybami, jež s klienty řešíme po neodborném založení svěřenských fondů. Některé jsme vybrali.

Máte zájem o přípravu právních dokumentů nebo potřebujete právní konzultaci?

Rádi vám pomůžeme.

Kontaktujte nás

Mohlo by Vás zajímat

Proč si nás vybrat?

ZKUŠENOSTI

Naše služby využili už stovky klientů s celkovou hodnotou majetku ve svěřenských fondech přes 5 miliardy korun.

DŮVĚRYHODNOST

Jsme zakládajícím členem Komory svěřenských poradců a správců České republiky a certifikační autoritou pro odborníky působící v trustovém průmyslu.

ODBORNOST

Při tvorbě strategie svěřenského fondu a jeho správě spolupracujeme s bankami i renomovanými společnostmi z celého světa.

————   House of Trust   ————
Book Cover

100 stran
praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter