Naši lidé

Vedení společnosti

Person photo

Pavel Kolář

Zakládající společník a Senior trust advisor

Pozice: Obchodní ředitel

Hrozby nedokážeme předpovědět. Můžeme je ale předvídat a nastavit svěřenský fond tak, aby ochránil vaši budoucnost, majetek i potomky.

Pavel je generálním sekretářem KSPS ČR a jedním ze zakladatelů společnosti Svěřenská správa. Svou kariéru začal u mezinárodní poradenské společnosti jako konzultant v roce 2002. V průběhu 13 let své bohaté praxe ve finančních službách získal v pozici oblastního ředitele předpoklady pro výkon současných funkcí. Od roku 2014 se jako Senior Trust Advisor specializuje na správu cizího majetku v režimu svěřenského fondu s přesahem do souvisejících oborů. Má rozsáhlé zkušenosti s celým procesem trust managementu a podílel se na zakládání Family Trust pro významné české rodiny. Jeho úzká spolupráce s experty napříč Evropskými jurisdikcemi poskytuje efektivní podpůrný prvek, který dodává zakladatelům i správcům svěřenských fondů v ČR zkušenosti a znalosti, které zde nejsou dostupné. Je pravidelným řečníkem na sympóziích a konferencích.

Person photo

Ing. Peter Kováčik

Zakládající společník a Senior trust advisor

Pozice: Ředitel zákaznického servisu

Přemýšlíme o všech aspektech Vašeho majetku komplexně. Navrhneme Vám svěřenský fond, který vám pomůže sledovat vaše jedinečné cíle včetně ochrany, správy a transferu bohatství.

Peter je ředitelem klientského servisu a partnerem ve společnosti Svěřenská správa s.r.o. Současně zastává funkci místopředsedy představenstva KSPS ČR.
Ekonomické vzdělání získal na Fakultě financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze a kvalifikaci v oboru oceňování nemovitostí na Vysoké škole realitní v Brně.
V odvětví finančních služeb a ekonomického poradenství má více, než 15 leté zkušenosti, které pravidelně předává jako lektor odborných kurzů a řečník.
Svěřenským fondům se věnuje od roku 2014 a má rozsáhlé zkušenosti se zakládáním svěřenských fondu jak z pozice Senior Trust Advisor, tak i s koordinací celého procesu, souvisejících profesí a přidružených služeb z pozice Customer Services Director.

Řízení administrativy

Jana Šmídová

Office Manager

Ivan Brízgala

eTrust a Affiliate Manager

Kateřina Kolářová

Back office manager

Máme za sebou tým, se kterým můžete počítat.

Experti
11
Svěřenští správci
18
Administrativa
8
Právní
asistenti
3
Banky
a společnosti
13

Proč si nás vybrat?

ZKUŠENOSTI

Naše služby využili už stovky klientů s celkovou hodnotou majetku ve svěřenských fondech přes 5 miliardy korun.

DŮVĚRYHODNOST

Jsme zakládajícím členem Komory svěřenských poradců a správců České republiky a certifikační autoritou pro odborníky působící v trustovém průmyslu.

ODBORNOST

Při tvorbě strategie svěřenského fondu a jeho správě spolupracujeme s bankami i renomovanými společnostmi z celého světa.

————   House of Trust   ————
Book Cover

100 stran
praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter