777 090 944
Pondělí–pátek, 9–17 hod.

Naši lidé

Vedení společnosti

Person photo

Pavel Kolář

Zakládající společník a Senior trust advisor

Pozice: Obchodní ředitel

Hrozby nedokážeme předpovědět. Můžeme je ale předvídat a nastavit svěřenský fond tak, aby ochránil vaši budoucnost, majetek i potomky.

Pavel je generálním sekretářem KSPS ČR a jedním ze zakladatelů společnosti Svěřenská správa. Svou kariéru začal u mezinárodní poradenské společnosti jako konzultant v roce 2002. V průběhu 13 let své bohaté praxe ve finančních službách získal v pozici oblastního ředitele předpoklady pro výkon současných funkcí. Od roku 2014 se jako Senior Trust Advisor specializuje na správu cizího majetku v režimu svěřenského fondu s přesahem do souvisejících oborů. Má rozsáhlé zkušenosti s celým procesem trust managementu a podílel se na zakládání Family Trust pro významné české rodiny. Jeho úzká spolupráce s experty napříč Evropskými jurisdikcemi poskytuje efektivní podpůrný prvek, který dodává zakladatelům i správcům svěřenských fondů v ČR zkušenosti a znalosti, které zde nejsou dostupné. Je pravidelným řečníkem na sympóziích a konferencích.

Person photo

Ing. Peter Kováčik

Zakládající společník a Senior trust advisor

Pozice: Ředitel zákaznického servisu

Přemýšlíme o všech aspektech Vašeho majetku komplexně. Navrhneme Vám svěřenský fond, který vám pomůže sledovat vaše jedinečné cíle včetně ochrany, správy a transferu bohatství.

Peter je ředitelem klientského servisu a partnerem ve společnosti Svěřenská správa s.r.o. Současně zastává funkci místopředsedy představenstva KSPS ČR.
Ekonomické vzdělání získal na Fakultě financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze a kvalifikaci v oboru oceňování nemovitostí na Vysoké škole realitní v Brně.
V odvětví finančních služeb a ekonomického poradenství má více, než 15 leté zkušenosti, které pravidelně předává jako lektor odborných kurzů a řečník.
Svěřenským fondům se věnuje od roku 2014 a má rozsáhlé zkušenosti se zakládáním svěřenských fondu jak z pozice Senior Trust Advisor, tak i s koordinací celého procesu, souvisejících profesí a přidružených služeb z pozice Customer Services Director.

Řízení administrativy

Ivan Brízgala

Affiliate Manager

Eva Ulrichová

Servis trust asistent

Kateřina Kolářová

Back office manager

Máme za sebou tým, se kterým můžete počítat.

Experti
11
Svěřenští správci
18
Administrativa
8
Právní
asistenti
3
Banky
a společnosti
13

Proč si nás vybrat?

ZKUŠENOSTI

Naše služby využili už stovky klientů s celkovou hodnotou majetku ve svěřenských fondech přes 5 miliardy korun.

DŮVĚRYHODNOST

Jsme zakládajícím členem Komory svěřenských poradců a správců České republiky a certifikační autoritou pro odborníky působící v trustovém průmyslu.

ODBORNOST

Při tvorbě strategie svěřenského fondu a jeho správě spolupracujeme s bankami i renomovanými společnostmi z celého světa.

————   House of Trust   ————
Book Cover

Četli jste už
průvodce svěřenskými fondy?

Stáhnout Newsletter