777 090 944
Pondělí–pátek, 9–17 hod.

Vzdělávání

Vzděláváme zakladatele, beneficienty i správce. Pomáháme vám pochopit a naplnit podstatu rolí ve svěřenském fondu.

„Zahraniční průzkumy ukazují, že jen 35 % svěřenských fondů obstojí mezigeneračně. Důvodem selhání nejčastěji bývá nedostatečné průběžné vzdělávání beneficientů, kteří nerozumí důvodům založení fondu, neznají svoje práva a povinnosti.“

Připravili jsme proto semináře, které vás provedou právy a povinnostmi zakladatelů, beneficientů i správců a pomohou vám pochopit důvody založení trustu.

Aktuální nabídka seminářů

Je seminář pro vás?

Celodenní intenzivní seminář vám poskytne pevný základ a praktické poznatky pro založení a správu svěřenského fondu. Je určený pro zakladatele, správce a beneficienty. Nezbytný je pro každého, kdo potřebuje porozumět zákonům, ale zejména právům a povinnostem spojeným se svou rolí ve svěřenském fondu.

Komu seminář pomůže?

Co vás seminář naučí

Struktura i obsah semináře jsou sestaveny z poznatků z naší každodenní praxe (zakládání, správa a dohled svěřenských fondů v ČR). Odráží naše současné znalosti, které jsme získali při stovkách konzultací klientských zakázek i při spolupráci se zahraničními autoritami z Velké Británie, Švýcarska a Lichtenštejnska.

Seminář zahrnuje těchto 6 témat:

Co se na semináři konkrétně dozvíte?

Ještě váháte?
Toto získáte účastí
na semináři.

Lektoři kurzu

person photo

Pavel Kolář

Pavel je obchodním ředitelem a partnerem ve společnosti Svěřenská správa s.r.o. Svou kariéru začal u mezinárodní poradenské společnosti v roce 2002. Od roku 2014 se jako Senior Trust Advisor specializuje na správu cizího majetku v režimu svěřenského fondu a celý proces trust managementu. Podílel se na zakládání Family Trust pro významné české rodiny. V roce 2018 byl jmenován do funkce generálního sekretáře KSPS ČR.

person photo

Ing. Peter Kováčik

Peter je ředitelem klientského servisu a partnerem ve společnosti Svěřenská správa s.r.o. Současně zastává funkci místopředsedy představenstva KSPS ČR. Ekonomické vzdělání získal na Fakultě financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze a kvalifikaci v oboru oceňování nemovitostí na Vysoké škole realitní v Brně. Svěřenským fondům se věnuje od roku 2014 a má rozsáhlé zkušenosti jak z pozice Senior Trust Advisor i Customer Services Director.

Aktuální nabídka seminářů

24. 4. 2020

09-17:30 hod.

Přihlásit se Další termín ›

Adresa

Praha 2, 120 00, Bělehradská 10/79 - Sídlo společnosti Svěřenská správa

Cena

5 990 Kč + DPH 21% (v případě účasti dvojce na semináři 10 000 Kč + DPH 21%)

Ke stažení

Obsazenost

4 volná místa / Max. počet účastníku: 6

Jazyk

Čeština

Potřebujete individuální seminář na míru?

Rádi vám ho připravíme.

Book Cover

Četli jste už
průvodce svěřenskými fondy?

Stáhnout Newsletter