LogoPublikujeme

Jak proběhlo seznamování účastníků konference Telefonujte chytře se svěřenskými fondy?

2 min.30. 8. 2016

270 účastníků, 8 přednášejících, 10 témat a společnost Svěřenská správa, které seznamovala účastníky se svěřenskými fondy. To je bilance úspěšné konference, kterou 30.8. 2016 uspořádal pod názvem Telefonujte chytře Miroslav Princ a Call Smartly.

Kde jinde jsme se mohli setkat se specialisty z různých oborů, než na konferenci s tématem, které je spojuje a to oslovování nových zákazníků.  Proto jsme využili této příležitosti a stali se partnerem této akce s jediným cílem, seznámit účastníky s institutem svěřenského fondu.

Po celou dobu konference byl účastníkům k dispozici firemní stánek společnosti Svěřenská správa s informačními materiály. V průběhu dne, jsme tak na téma svěřenského fondu hovořili s desítkami účastníků a opět jsme si odnesli přesvědčení, že edukace odborné veřejnosti je způsob, jak se téma svěřenských fondů dostane mezi širší veřejnost.

Jak se stalo zvykem, tak několik účastníků konference ihned využilo této příležitosti k registraci na Certifikační kurz svěřenského správce a a správce. Na konci akce jsme již tradičně vylosovali jednoho šťastného výherce, kterému jsme účast na Certifikačním kurzu v hodnotě 15.800 Kč uhradili.

Svěřenský fond

Svěřenský fond

Svěřenský fond

Svěřenský fond


Buďte s námi v kontaktu

Zadejte Vaši e-mailovou adresu
a dostávejte nejnovější informace.

Máte otázky
Zavolejte nám!

+420 777 09 09 44

Máte otázky
Pište nám!

office@svsp.cz

Svěřenská správaSvěřenská správa s.r.o. | Bělehradská 10/79 | Praha 2 120 00
office@svsp.cz | +420 777 09 09 44