LogoPublikujeme

Další absolventi kurzu získali certifikát „Svěřenský správce“

2 min.18. 7. 2016

Prostřednictvím kurzu svěřenského správce jsme od počátku roku certifikovali téměř dvě desítky absolventů, kteří v ČR začínají poskytovat služby spojené s poradenstvím, zakládáním a správou svěřenských fondů.

Když jsme v lednu tohoto roku otevírali kurz pro zájemce o výkon funkce svěřenského správce, kladli jsme si otázky, jaké zájemce budou tyto kurzy lákat a hlavně z jakých profesních oborů k nám budou přicházet. Nejvíce jsme se ale obávali vzniku davového šílenství kolem svěřenských fondů, protože velký počet zájemců o působení v tomto odvětví a nepřirozený tlak by mohl nevratně znehodnotit tento trh ještě dříve, než se rozvine do soběstačné a stabilně fungující části české ekonomiky.

Naše obavy se naštěstí nenaplnily a již teď je patrné, že svěřenské fondy a služby s nimi spojené se stávají doménou pouze skutečných profesionálů, kteří tvoří vrchol ve svém expertním oboru.

Současní absolventi kurzu se díky své účasti v něm zařadili do úzké a prestižní skupiny podnikatelů, kteří se rozhodli začít podnikat v některé z disciplín související se svěřenskými fondy.  Každý do kurzu vstupoval s již vysokou profesní kvalitou i autoritou v oblasti, kde působí.

Velmi nás těší a je nám ctí, že do nás vložili důvěru a dali nám příležitost je profesně posunout zase o kus dále. Všem absolventům gratulujeme a těšíme se na další spolupráci.

FOTKY Z KURZU:

Svěřenský fond 6

Svěřenský fond 7

Svěřenský fond 8

Svěřenský fond 9

Svěřenský fond 10


Buďte s námi v kontaktu

Zadejte Vaši e-mailovou adresu
a dostávejte nejnovější informace.

Máte otázky
Zavolejte nám!

+420 777 09 09 44

Máte otázky
Pište nám!

office@svsp.cz

Svěřenská správaSvěřenská správa s.r.o. | Bělehradská 10/79 | Praha 2 120 00
office@svsp.cz | +420 777 09 09 44